Start

Senioren Jeugd Club-info Contact & Route Gastenboek Links

RKTVV CRESCENTIA TUNGELROY

Welkom op de website van voetbalvereniging RKTVV Crescentia Tungelroy. Op onze site vind u alle relevante informatie betreffende onze vereniging. Onze teams, de wedstrijden, laatste nieuws, het programma, afgelastingen en nog veel meer...

CRESCENTIA JO11-1 combinatie

  Selectie

Vince Beelen
Simon van Aggel
Alec Mans
Diaco Margey
Joey van Roij
Bram Roosen
Jasper Stals
Thomas Verstappen (sv Altweerterheide)
Teun Kirkels (sv Altweerterheide)
 

PROGRAMMA 2019-2020

3e KLASSE POULE 401 (najaar) JO10-1

5e KLASSE 12 (voorjaar) JO11-1

 

Datum Tijdstip Wedstrijd Uitslag
31-08-2019 10.00 uur Crescentia JO10-1 - DESM JO10-1 (beker) 1-21
07-09-2019 11.30 uur Fc Oda JO10-1 - Crescentia JO10-1 (beker) 14-4
14-09-2019 10.00 uur Crescentia JO10-1 - MMC Weert JO10-2 (beker) 13-2
21-09-2019 09.30 uur Fc Oda JO10-3 - Crescentia JO10-1 0-23
28-09-2019 10.00 uur Crescentia JO10-1 - Fc Maasgouw JO10-1 10-3
05-10-2019 09.30 uur Haelen JO10-2 - Crescentia JO10-1 3-22
12-10-2019 10.00 uur Crescentia JO10-1 - s.v. Budel JO10-4M 4-2
19-10-2019   Crescentia JO10-1 heeft vrij  
26-10-2019 11.00 uur Merefeldia JO10-1 - Crescentia JO10-1 7-7
02-11-2019 10.00 uur Crescentia JO10-1 - Fc Oda JO10-2 vervallen
09-11-2019 10.00 uur Crescentia JO10-1 - DESM JO10-2 9-3
16-11-2019 09.30 uur Merefeldia JO10-3 - Crescentia JO10-1 2-9
23-11-2019 10.30 uur Eindse Boys JO10-1 - Crescentia JO10-1 6-11
30-11-2019 10.00 uur Crescentia JO10-1 - Brevendia JO10-2 6-3
07-12-2019 10.15 uur Veritas JO10-1 - Crescentia JO10-1 afgelast
       
01-02-2020 09.45 uur sv Budel JO11-3 - Crescentia JO11-1 afgelast

 

15-02-2020 10.00 uur Crescentia JO11-1 - Rood Wit '67/Plus JO11-1G 1-11
29-02-2020 09.45 uur sv Budel JO11-3 - Crescentia JO11-1  
07-03-2020 09.15 uur DESM JO11-2 - Crescentia JO11-1  
14-03-2020 10.00 uur Crescentia JO11-1 - RKSVO JO11-2G  
28-03-2020 10.30 uur Maarheeze JO11-2G - Crescentia JO11-1  
04-04-2020 10.00 uur Crescentia JO11-1 - NWC JO11-4G  
18-04-2020 10.30 uur ZSV JO11-3G - Crescentia JO11-1  
09-05-2020 11.00 uur MMC Weert JO11-3 - Crescentia JO11-1  
16-05-2020 10.00 uur Crescentia JO11-1 - DOSL JO11-1  
       

 

Jeugd
Crescentia JO17-1
Crescentia JO11-1
Crescentia JO9-1
Crescentia JO8-1
Totaalprogramma & Uitslagen
 
Leiders Crescentia JO10-1:

* Nick Steijvers

* John Verstappen (sv Altweerterheide)
 

TRAINING:
Dinsdag 18.30 uur -19.30 uur

* Nick Steijvers en Koen Koppen

Stand Crescentia JO11-1

    G P
1 Crescentia JO10-1    
2 Merefeldia JO10-1    
3 Fc Maasgouw JO10-1    
4 Merefeldia JO10-3    
5 Veritas JO10-1    
6 DESM JO10-2    
7 Fc Oda JO10-3    
8 Brevendia JO10-3    
9 Eindse Boys JO10-1    
10 Brevendia JO10-2    
11 s.v. Budel JO10-4M    
12 Fc Oda JO10-2    

 

Adres Sportpark ut Veldje: Bokkenrijdersstraat 1, 6005 ST Tungelroy
Correspondentieadres: Tuurkesweg 12 A, 6006 SG Tungelroy
E-mailadres secretariaat: jacbrouns@kpnplanet.nl
 P-Point Webdesign, print media & Diensten Copyright RKTVV Crescentia Tungelroy